بیانیه حریم خصوصی
 
بیانیه حریم خصوصی
 
چیستی و اهداف بیانیه حریم خصوصی:
اطلاعات شخصی هر فرد، بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می شود. حفاظت بیشتر از حقوق شخصی افراد در شبکه، نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران می شود بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت انها در فعالیت های جاری می گردد. هدف از این بیانیه آگاه ساختن شما درباره نوع و نحوه ی استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از سایت،از جانب شما دریافت می گردد.
برخی از موارد قانونی در رابطه با حریم خصوصی:
این شرکت بر اساس ماده 7 تصویب نامه شماره 1127128 شورای عالی اداری مورخ28/11/1395 خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وبگاه دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط منظور ارائه خدمات کفایت میکند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می نماید.
ارائه اهداف از گرفتن برخی اطلاعات:
اطلاعات جمع آوری شده از بازدیدکنندگان، صرفا برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت مورد استفاده قرار می گیرند و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی شما را بدون اطلاع و اجازه قبلی، با فرد یا موسسه دیگری در میان نخواهیم گذاشت.
فناوری های به کارگرفته در دریافت اطلاعات:
این سایت جهت جمع آوری اطلاعات مورد نیاز خود از فناوری متعارف کوکی استفاده می کند.کوکی حجم کوچکی از اطلاعات است، که معمولا بر روی حافظه موقت کامپیوتر شما از جانب سرویس دهنده نوشته می شود. از آنجایی که کوکی ها فاقد هر گونه داده ای جهت اجرای فرامین و کد های کامپیوتری است، ناقل ویروس های کامپیوتری نبوده و لذا نمی تواند کامپیوتر شخصی شما را آلوده سازد. همچنین کوکی به کار گرفته شده در این سایت ،قابلیت کشف و ثبت نشانی پست الکترونیکی شما را ندارد.
برخی از اطلاعات که از کاربران ثبت خواهد شد:ثبت نشانی IP شما به ما کمک می کند تا در تشخیص و رفع مشکلات مربوط به سرویس دهنده و کنترل بهتر آن اقدام کنیم
برخی از وقایع که ناشی از ارائه اطلاعات افراد در وبگاه حادث می شود:
توجه داشته باشید که برخی از اطلاعات شخصی شما، هنگامی که پیام و یا مطلبی را در سایر قسمت های سایت ارسال می کنید. در اختیار عموم قرار گرفته و ممکن است این اطلاعات، خارج از کنترل ما موجب سوء استفاده احتمالی و ارسال پیام های ناخواسته از سوی دیگران شود.
تاریخ به روز رسانی:
1399/02/31
تعداد بازدید:
8429
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
IP شما:
مرورگر شما:
تاریخ بروز رسانی:
آب و فاضلاب استان مازندران
تمامی حقوق این سایت برای شرکت آب و فاضلاب استان مازندران محفوظ می باشد
+ -
Powered by DorsaPortal