صفحه_اصلینقشه_سایتتماس_با_ماوروداعضاRSSEnglish
 
۱۳۹۸ شنبه ۲۶ مرداد
height=29px
به منظور تامین آب شرب مشترکین:
height=29px

به منظور تامین آب شرب مشترکین: 1200 متر خط انتقال گلناب دره به شیرگاه احداث شد

 مدیر امور آبفاشهری سوادکوه شمالی از احداث 1200 متر خط انتقال آب گلناب دره برای تامین آب شرب مشترکین شهر شیرگاه خبر داد.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس احمدی با اعلام خبر بالا افزود: با توجه به تخریب خط انتقال آب گلناب دره در محدوده کارسالار در پی بارندگی، سیل و رانش زمین و نیز شرایط خاص منطقه، اجرای خط جایگزین اضطراری در دستور کار قرار گرفت.

وی تصریح کرد: برای اجرای این طرح 3 خط انتقال 110 میلی متری از جنس پلی اتیلن در مجموع به طول 1200  متر اجرا شد که با اتمام آن بخش زیادی از آب چشمه گلناب دره  وارد خطوط انتقال و شبکه توزیع آب شرب مشترکین شهر شیرگاه شد.

مدیر امور آبفاشهری سوادکوه شمالی ادامه داد: درحال حاضر 35 لیتردر ثانیه آب از طریق این خطوط به شبکه های توزیع شهری منتقل می شود.

مهندس احمدی، ضمن قدردانی از تلاش کارکنان فنی امور در اجرای این طرح گفت: درحال حاضر وضعیت آبرسانی در تمامی نقاط شهر شیرگاه عادی و مطلوب است.

وی تصریح کرد: در سال گذشته 2500 متر از این خط انتقال به دلیل عملیات تعریض جاده و دپوی حجم زیاد خاک با عمق زیاد و شکستگی های متعدد مواجه شده بود، با تعیین پیمانکار نسبت به اصلاح خطوط با قطر لوله 300 میلی متری فلزی اقدام شد.

مدیر امور آبفاشهری سوادکوه شمالی، از مهندسی مجدد چاه های شماره 4 و 5 و انتقال آب آن به مخزن 2000 مترمکعبی زیولا با احداث 4000 متر خط انتقال جدید در سال جاری خبر داد و گفت: به منظور اجرای برنامه های پدافندی یک حلقه چاه جدید نیز در این امور احداث می شود.

مهندس احمدی، پیگیری احداث خط انتقال آب از سد لفور به شیرگاه، اصلاح خطوط انتقال در مناطق  پیچ آینه ، کارسالارو کردآباد در مجموع به طول 2600 متر، ترمیم پل تخریب شده منطقه کارسالار و استاندارد سازی مسیر خط انتقال در منطقه جوارم را از دیگر برنامه های اجرایی در سالجاری عنوان کرد.

وی، با اشاره به رانش زمین در فروردین  امسال که منجر به تخریب کامل خطوط انتقال آب در دو منطقه وشی و کارسالار شد، خاطرنشان کرد: به منظور تامین آب شرب مشترکین در این ایام، نسبت به اصلاح خطوط در این مناطق در مجموع به طول 1600 متر  به صورت اضطراری اقدام شد.

گفتنی است امور آبفاشهری سوادکوه شمالی5452 آحاد اشتراک را تحت پوشش خدمات خود دارد


روابط عمومی شرکت
خبر
تعداد بازدید : 43 1398/02/25

height=6px
height=6px
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
/
تعداد بازدیدکنندگان امروز 883 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 190 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 1914662 تعداد کاربران بر خط 0 تعداد کاربران لاگین بر خط 107
/
1398/05/26 :تاریخ آخرین بروزرسانی
دستورالعمل بروز رسانی : پرتال شرکت به صورت روزانه و با ارسال اخبار بروز می باشد، اما در صورت بروز هرگونه مشکل و نیاز به قطع شدن سایت جهت رفع مشکل و بروزرسانی، در این قسمت به اطلاع خواهد رسید
Copyright © 2011. abfa-mazandaran.ir. All rights reservedسال رونق تولیداستفاده از مطالب سایت با ذکر منبع مجاز می باشد
Powered by DorsaPortal