صفحه_اصلینقشه_سایتتماس_با_ماوروداعضاRSSEnglish
 
۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۱ آذر
height=29px
مدیر امور آبفای تنکابن خبر داد:
height=29px

مدیر امور آبفای تنکابن خبر داد: اجرای 5 طرح آبرسانی در شهرهای شیرود، نشتارود، تنکابن و خرم آباد

مدیر امور آب و فاضلاب شهری تنکابن گفت: 5 طرح آبرسانی شامل حفر وتجهیز 4 حلقه چاه، احداث 3 مخزن بتنی  به ظرفیت 16 هزار متر مکعب، یک باب ایستگاه پمپاژ ، 48 هزار متر شبکه توزیع آب و خط انتقال در شهرهای شیرود، نشتارود، تنکابن و خرم آباد در حال اجراست.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس مقدس خو به تشریح طرحهای آبرسانی در شیرود پرداخت و افزود: عملیات حفر یک حلقه چاه با آبدهی 25 لیتر در ثانیه در این شهر به اتمام رسید و اکنون در مرحله تجهیز قرار دارد.

وی با اشاره به احداث 6500 متر خط انتقال و شبکه اصلی توزیع آب با هدف انتقال آب از چاه های تامین کننده به شبکه توزیع و اجرای خط خروجی و ورودی مخزن تصریح کرد: به منظور ایجاد ذخیره مناسب برای تامین آب مورد نیاز در ساعات پیک مصرف و زون بندی شبکه، زمین مورد نیاز برای احداث مخزن ذخیره بتنی به حجم یک هزار متر مکعب خریداری شد.

مدیر امور آبفای تنکابن، بهسازی و مهندسی مجدد یک باب  ایستگاه پمپاژ  برای تامین فشار و آبدهی مناسب در سطح شهر و احداث 2500 متر خط انتقال به منظور انتقال آب به باغ نظر و افزایش توان انتقال آب به شبکه توزیع از ایستگاه پمپاژ را از مهمترین طرحهای آبرسانی شهر نشتارود عنوان و تصریح کرد: این دو طرح در مرحله طراحی و انتخاب پیمانکار و تهیه اسناد مناقصه قرار دارد.

مهندس مقدس خو، از اتمام ساخت مخزن ذخیره بتنی 10 هزار متر مکعبی  و اجرای بخش عمده عملیات احداث خط انتقال آب به طول 14هزار متر در اقطار 400 تا 600 میلی متری در تنکابن خبر داد و اظهار داشت: به منظور توسعه شبکه و آبرسانی به نقاط انتهایی شبکه در شرق و غرب این شهر ایجاد 12هزار متر شبکه توزیع اصلی در دستور کار قرار گرفت که تا کنون 6هزار متر از این طرح اجرایی شد.

وی، ادامه داد: 3 حلقه چاه با آبدهی 150 لیتر در ثانیه با هدف مقابله با کمبود آب در پیک مصرف، حفر  و تجهیز  و در مدار بهره برداری قرار گرفت.

مهندس مقدس خو، به طرحهای آبرسانی در شهر خرم آباد اشاره کرد و گفت:  75درصد از عملیات ساخت مخزن ذخیره 5هزار متر مکعبی بتنی اجرایی شد.

مدیر امور آبفای تنکابن، ادامه داد: برای انتقال آب چاه های تامین کننده به مخازن و شبکه توزیع و نیز اجرای زون بندی و توسعه شبکه و آبرسانی به نقاط انتهایی شبکه، احداث 13هزار متر خط انتقال و شبکه توزیع آب در این شهر در دستور کار قرار گرفت که تا کنون  یک هزار متر از  خط انتقال اجرایی و طراحی برای ایجاد شبکه توزیع انجام و در مرحله تهیه اسناد مناقصه و انتخاب پیمانکار قرار دارد.

روابط عمومی شرکت
خبر
تعداد بازدید : 92 1398/04/19

height=6px
height=6px
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
/
تعداد بازدیدکنندگان امروز 540 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 785 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 2029788 تعداد کاربران بر خط 19 تعداد کاربران لاگین بر خط 90
/
1398/09/21 :تاریخ آخرین بروزرسانی
دستورالعمل بروز رسانی : پرتال شرکت به صورت روزانه و با ارسال اخبار بروز می باشد، اما در صورت بروز هرگونه مشکل و نیاز به قطع شدن سایت جهت رفع مشکل و بروزرسانی، در این قسمت به اطلاع خواهد رسید
Copyright © 2011. abfa-mazandaran.ir. All rights reservedسال رونق تولیداستفاده از مطالب سایت با ذکر منبع مجاز می باشد
Powered by DorsaPortal