صفحه_اصلینقشه_سایتتماس_با_ماوروداعضاRSSEnglish
 
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۱ خرداد
height=29px
به منظور بررسی روند اجرای طرحهای فاضلاب:
height=29px

به منظور بررسی روند اجرای طرحهای فاضلاب: نماینده مردم شرق مازندران ازطرحهای فاضلاب در نکا، بهشهر و گلوگاه بازدید کرد
به منظور بررسی روند اجرای طرحهای فاضلاب در شهرهای نکا، بهشهر و گلوگاه، دکتر شاعری نماینده مردم شرق مازندران، مدیرعامل، معاون مهندسی توسعه، مدیران و کارشناسان آبفاشهری استان از نحوه اجرا و پیشرفت این پروژه ها بازدید کردند.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، دکتر شاعری در این بازدید اجرای طرحهای فاضلاب را در ارتقای بهداشت عمومی جامعه موثر دانست و از پیگیری و همکاری این شرکت در اجرای این طرحها قدردانی کرد.

مدیرعامل آبفاشهری مازندران نیز با بیان اینکه تا کنون 13 کیلومتر لوله گذاری فاضلاب در اقطار مختلف و از جنس پلی اتیلن در شهرنکا انجام شد، گفت: با پیگیری های صورت گرفته زمین تصفیه خانه فاضلاب این شهر درمرحله خرید قرار دارد.

مهندس عبدالهی مجموع حجم عملیات لوله گذاری فاضلاب در بهشهر را 214 کیلومتر دانست و تصریح کرد: در سال جاری 10 کیلومتر لوله گذاری فاضلاب در بهشهر پیش بینی و تا کنون 2500 متر لوله گذاری در این شهر اجرایی شد.

وی، افزود: در مرحله پیگیری برای خرید زمین تصفیه خانه فاضلاب در این شهر هستیم.

مدیرعامل آبفاشهری مازندران، با اشاره به اینکه درسال جاری 11 کیلومتر لوله گذاری فاضلاب در شهر گلوگاه انجام می شود، اظهار داشت: تا کنون 5700 متر لوله گذاری در اقطار مختلف نیز در این شهر انجام شد.

 

روابط عمومی شرکت
خبر
تعداد بازدید : 288 1398/09/11

height=6px
height=6px
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
/
تعداد بازدیدکنندگان امروز 994 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 1302 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 2194768 تعداد کاربران بر خط 32 تعداد کاربران لاگین بر خط 5
/
1399/03/11 :تاریخ آخرین بروزرسانی
دستورالعمل بروز رسانی : پرتال شرکت به صورت روزانه و با ارسال اخبار بروز می باشد، اما در صورت بروز هرگونه مشکل و نیاز به قطع شدن سایت جهت رفع مشکل و بروزرسانی، در این قسمت به اطلاع خواهد رسید
Copyright © 2011. abfa-mazandaran.ir. All rights reservedسال جهش تولیداستفاده از مطالب سایت با ذکر منبع مجاز می باشد
Powered by DorsaPortal