صفحه_اصلینقشه_سایتتماس_با_ماوروداعضاRSSEnglish
 
۱۳۹۹ جمعه ۷ آذر
height=29px
طی 7 ماه سالجاری:
height=29px

طی 7 ماه سالجاری: بیش از 8کیلومتر اصلاح و توسعه شبکه آبرسانی در قائمشهر انجام شد

مدیر امور آب وفاضلاب قائمشهر گفت: در 7 ماه امسال 2607 متر اصلاح شبکه و 6186 متر توسعه شبکه آبرسانی در این شهر انجام شد.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب وفاضلاب استان مازندران، مهندس مصطفی زمانی در گفتگویی به تشریح فعالیتهای این امور از ابتدای امسال تا مهرماه پرداخت و افزود: در این مدت 770 انشعاب آب واگذار و 146 انشعاب استاندارد سازی شد.

وی، با بیان اینکه به منظور کاهش هدر رفت آب 2714 اتفاقات در بخش آب شامل شکستگی خطوط انتقال و شبکه توزیع، انشعابات و... برطرف و 980 کنتور خراب تعویض شد، تصریح کرد: به منظور بررسی  و کنترل کیفی و کمی آب شرب، 29 هزار آزمایش و نمونه برداری از آب شرب  گرفته شد.

مدیر امور آبفا قائمشهر  به اجرای فاز اول و دوم عملیات برش عرضی، لوله گذاری و جابه جایی خط انتقال آب 315 و 400 میلی متری به منظور احداث پروژه زیرگذر مسجد الرسول(ص) کوچکسرا اشاره و تصریح کرد: در راستای جلوگیری از افت فشار آب، عملیات نشت یابی در کوچه های یادگار 1 و 18 و همچنین روستای هفت تن انجام و از هدر رفت آب جلوگیری شد.

مهندس زمانی از رفع مشکل بیش از 1300 مشترک در روستای بالالموک با اجرای عملیات لوله گذاری به طول 200 متر همزمان با شیوع موج دوم کرونا و افت شدید فشار آب در این روستا خبر داد و گفت: به منظور تقویت فشار آب ساکنان 34 روستا عملیات لوله گذاری خط انتقال آب از چاه روستای هردورود به سمت مجتمع شهید موسوی نژاد و روستای کروا به طول 2000 متر اجرایی شد.

وی، ادامه داد: به منظور افزایش کیفیت آب شرب، 320 متر اصلاح شبکه آبرسانی در پیاده روی کوچکسرا در اقطار 110 و 160 میلی متر  انجام شد.

مهندس زمانی، تعویض و نصب الکتروموتور چاه آبرسانی روستای کاسگرکلا، نصب دستگاه کلرزنی و سرویس اتوماسیون ایستگاه آبرسانی روستای سید ابوصالح، تعویض الکتروموتور و تعویض منصوبات ایستگاه آبرسانی روستای زاهدکلا، رینگ خط لوله 250 آزبست به شبکه داخلی روستای تالار پشت سفلی به منظور تقویت فشار آبرسانی، رینگ خط لوله آبرسانی به ایستگاه روستای جنید در راستای تقویت فشار آب و جابه جایی لوله آب و شبکه توزیع زیرگذر آهنگرکلا نوکنده کا به جهت احداث زیرگذر در این روستا، زون بندی شبکه آبرسانی در خیابان ساری، نصب شیر برقی و سنسور سطح آب به جهت جلوگیری از افت سطح آب مخزن 300 متر مکعبی شهرک نساجی و خرید و نصب دیزل ژنراتور KW100 روستای خطیرکلا به جهت استفاده در مواقع بحرانی و... را از جمله اقدامات انجام شده در این مدت عنوان کرد و اظهار داشت: به منظور افزایش کیفیت آب شرب روستای المشیر مخزن آب زمینی و هوایی روستای المشیر نیز شست و شو شد.

مدیر امور آبفا قائمشهر، با اشاره به200 متر لوله گذاری فاضلاب در بالا دست شهرک نساجی افزود: پمپ لایروب تعویض و لایروب تصفیه خانه این شهرک پس از دو سال مجددا راه اندازی شد.

وی در بخش دیگری از سخنانش به فعالیتهای انجام شده در شهر ارطه پرداخت و گفت: 500 فقره اتفاقات در بخش انشعابات و شبکه آب برطرف و به منظور افزایش و تقویت فشار آب عملیات رینگ شبکه توزیع و خطوط انتقال در مناطق قاسم خیل- جوجاده- چهار راه ابوخیل  انجام و چاه روستای بورخیل وارد مدار  شد.

مهندس زمانی ادامه داد: 300 متر اصلاح شبکه آبرسانی در مناطق کفشگرکلا، ابوخیل و قادیکلای ارطه و نیز 200 متر توسعه شبکه آبرسانی در بهارستان 38 انجام شد.

گفتنی است امور آب وفاضلاب قائمشهر 87946 مشترک را تحت پوشش دارد.


روابط عمومی شرکت
خبر
تعداد بازدید : 123 1399/08/24

height=6px
height=6px
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
/
تعداد بازدیدکنندگان امروز 375 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 1434 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 2392423 تعداد کاربران بر خط 15 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
/
1399/09/07 :تاریخ آخرین بروزرسانی
دستورالعمل بروز رسانی : پرتال شرکت به صورت روزانه و با ارسال اخبار بروز می باشد، اما در صورت بروز هرگونه مشکل و نیاز به قطع شدن سایت جهت رفع مشکل و بروزرسانی، در این قسمت به اطلاع خواهد رسید
Copyright © 2011. abfa-mazandaran.ir. All rights reservedسال جهش تولیداستفاده از مطالب سایت با ذکر منبع مجاز می باشد