در آستانه سفر رئیس جمهور به استان مازندران صورت گرفت:
آغاز به کار ستاد ارتباط مردمی صنعت آب و برق مازندران رئیس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در مازندران با اشاره به سفر ریاست محترم جمهور به این استان از آغاز به کار ستاد ارتباط مردمی صنعت آب و برق استان با حضور نماینده تام الاختیار وزارت نیرو خبر داد.

در آستانه سفر رئیس جمهور به استان مازندران صورت گرفت:

آغاز به کار ستاد ارتباط مردمی صنعت آب و برق مازندران

رئیس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در مازندران با اشاره به سفر ریاست محترم جمهور به این استان از آغاز به کار ستاد ارتباط مردمی صنعت آب و برق استان با حضور نماینده تام الاختیار وزارت نیرو خبر داد.

بهزاد برارزاده با اعلام خبر بالا گفت: همزمان با دومین سفر رئیس جمهور به این استان، ستاد ارتباط مردمی و میز خدمت صنعت آب و برق مازندران جهت پاسخگویی به مردم و پیگیری درخواستهای مراجعه کنندگان در شهر ساری راه اندازی شد.

اوبا بیان اینکه مهندس محمد محمدزاده مدیرکل دفتر بازرسی و مدیریت عملکرد به عنوان نماینده تام الاختیار وزارت نیرو در این ستاد حضور دارند، افزود: این ستاد در روزهای 26، 27 و 28 اردیبهشت در میدان خزر، ابتدای کمربندی غربی، مجتمع فرهنگی ورزشی برق مازندران مستقر است.

مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران ادامه داد: هم اکنون مدیران عامل به همراه معاونان و مدیران صنعت آب و برق و نمایندگان وزیر نیرو و شرکت مهندسی آبفا کشور در این ستاد حضور دارند و آماده پاسخگویی به مردم هستند و مراجعه کنندگان نیز می توانند به صورت حضوری با این افراد دیدار و گفتگو نمایند.

گفتنی است رئیس جمهور و هیات همراه در روزهای 27 و 28 اردیبهشت 1403 به استان مازندران سفر می کند.

تاریخ:
1403/02/26
تعداد بازدید:
124
منبع:
روابط عمومی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
تمامی حقوق این سایت برای شرکت آب و فاضلاب استان مازندران محفوظ می باشد
+ -
Powered by DorsaPortal