به منظور تضمین کیفیت و بهداشت آب صورت گرفت:
شست وشوی بیش از 18هزار متر مکعب مخازن ذخیره در نکا

شست وشوی بیش از 18هزار متر مکعب مخازن ذخیره در نکا
مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران با بیان اینکه شست وشوی مخازن ذخیره آب یکی از برنامه های دوره ای ارتقای کیفی آب شرب است افزود: در سال گذشته 18هزار و 460 متر مکعب مخازن ذخیره در شهرستان نکا شست وشو شد.
بهزاد برارزاده به شست وشوی 57 باب مخازن روستایی به حجم 8460 متر مکعب با تحت پوشش داشتن 14هزار مشترک در سال گذشته اشاره و تصریح کرد: مخزن 10 هزار متر مکعبی شهید سلیمانی شهر نکا نیز با برخورداری 18هزار نفر شست و شو داده شد.
اودر بخش دیگری از سخنانش با اشاره به وجود 85 مخزن ذخیره آب به حجم 22 هزار متر مکعب در این شهرستان افزود: شست و شوی 70 مخزن به ظرفیت 18 هزار متر مکعب با برخورداری 125 هزار نفر تا پایان سالجاری در دستور کار شرکت قرار دارد.
مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران هدف از شست و شوی مخازن را تضمین کیفیت و بهداشت آب ذخیره شده دانست و تصریح کرد: این فرآیند به منظور جلوگیری از آلودگی آب، پیشگیری از بیماری‌ها و از بین بردن رسوبات، باکتری‌ها، جلبک‌ها و سایر آلودگی‌های احتمالی، افزایش عمر مخزن و بهبود کارایی سیستم آبرسانی انجام می‌شود.
برارزاده خاطرنشان کرد: انجام منظم شست و شوی مخازن آبرسانی مطابق با استانداردهای بهداشتی و محیط زیستی ضروری است تا از سلامت و ایمن بودن آب مصرفی ذخیره شده، اطمینان حاصل شود.

تاریخ:
1403/03/19
تعداد بازدید:
94
منبع:
روابط عمومی شرکت
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
IP شما:
مرورگر شما:
تاریخ بروز رسانی:
آب و فاضلاب استان مازندران
تمامی حقوق این سایت برای شرکت آب و فاضلاب استان مازندران محفوظ می باشد
+ -
Powered by DorsaPortal