با مشارکت بنیاد خیریه حاج اکبر ابراهیمی:
تفاهم نامه آبرسانی به 448 روستای مازندران امضا شد

تفاهم نامه آبرسانی به 448 روستای مازندران امضا شد
در نشستی با حضور استاندار مازندران، مدیرعامل بنیاد خیریه حاج اکبر ابراهیمی، مدیرعامل آبفامازندران، خیرین و مدیران استانی و نیز مسئول سازمان بسیج سازندگی استان ، تفاهم نامه آبرسانی به 448 روستای مازندران امضا شد.
استاندار مازندران در این نشست با اشاره به حضور فعال خیرین در طرحهای عمرانی و زیربنایی استان گفت: از ظرفیت خیرین در بخشهای آب، درمان، احداث و تکمیل مدارس، خدمت به جامعه هدف بهزیستی و کمیته امداد و ... همواره بهره مند شدیم.
دکتر نوری، با اشاره به فعالیت مجمع خیرین استان و پیگیری مسائل مربوط به استان افزود: امیدواریم در این مسیر ثابت قدم باشیم.
او، اظهار امیدواری کرد با برنامه ریزی صحیح بتوانیم از تمامی ظرفیتهای موجود در استان در راستانی هم افزایی و تکمیل پروژه های نیمه تمام گام برداریم.
حاج اکبر ابراهیمی مدیرعامل بنیاد خیریه ابراهیمی نیز در این نشست اظهارداشت: خرسندم در جمع خیرین استان حضور دارم ، کار خیر عبادت و بسیار با ارزش است و از خداوند میخواهم توفیق ادامه فعالیت در این مسیر را به من عطا نماید زیرا معتقدم هرچه دارم امانت خداوند است .
مدیرعامل آبفا مازندران نیز در سخنانی با اشاره به تفاهم نامه آبرسانی به 448 روستای استان گفت: در این تفاهم نامه مقرر شد یکهزار کیلومتر عملیات اصلاح شبکه آبرسانی در روستاهای استان با مشارکت بنیاد خیریه حاج اکبر ابراهیمی، شرکت آبفامازندران، گروه های جهادی بسیج مهندسین و اعضای شورای اسلامی و دهیاران انجام شود.
برارزاده اعتبار پیش بینی شده برای این طرح را 1146 میلیارد ریال عنوان کرد.

تاریخ:
1403/03/19
تعداد بازدید:
141
منبع:
روابط عمومی شرکت
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
IP شما:
مرورگر شما:
تاریخ بروز رسانی:
آب و فاضلاب استان مازندران
تمامی حقوق این سایت برای شرکت آب و فاضلاب استان مازندران محفوظ می باشد
+ -
Powered by DorsaPortal