پیام تبریک مدیر عامل آبفا مازندران به مناسبت روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات
27 اردیبهشت روزجهانی روابط‌عمومی و ارتباطات سرفصلی است از تعهد، تخصص، علم و هنر. روابط عمومی اصلی‌ترین حلقه ارتباط بین مدیران، کارکنان و جامعه است و توسعه اجتماعی و فرهنگی یک جامعه در گرو توزیع عادلانه اطلاعات، روشن‌گری افکارعمومی است، نقش روابط عمومی به عنوان ابزار مدیریتی برای فعالیتهای حرفه ای، علمی و الکترونیکی،‌ از مشخصه های جدید روابط عمومی در عصر ارتباطات است. بنا براین،‌ از نقاط برجسته و ممتاز در مدیریت استراتژیک، تأکید بر محیط برون سازمانی و حتی جهانی است و در واقع،‌ منظور از وظایف استراتژیک روابط عمومی، دخالت در روند تصمیم گیری سازمان است.

پیام تبریک مدیر عامل آبفا مازندران به مناسبت روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات

27 اردیبهشت روزجهانی روابط‌عمومی و ارتباطات سرفصلی است از تعهد، تخصص، علم و هنر.

روابط عمومی اصلی‌ترین حلقه ارتباط بین مدیران، کارکنان و جامعه است و توسعه اجتماعی و فرهنگی یک جامعه در گرو توزیع عادلانه اطلاعات، روشن‌گری افکارعمومی است، نقش روابط عمومی به عنوان ابزار مدیریتی برای فعالیتهای حرفه ای، علمی و الکترونیکی،‌ از مشخصه های جدید روابط عمومی در عصر ارتباطات است. بنا براین،‌ از نقاط برجسته و ممتاز در مدیریت استراتژیک، تأکید بر محیط برون سازمانی و حتی جهانی است و در واقع،‌ منظور از وظایف استراتژیک روابط عمومی، دخالت در روند تصمیم گیری سازمان است.

از این رو روابط عمومی یک شغل نیست بلکه یک ویژگی اخلاقی و انسانی است و به فرمایش مرحوم دکتر نطقی بنیانگذار علم روابط عمومی در ایران « روابط عمومی یک شغل اداری نیست بلکه یک شوق اداری است»، چرا که تمامی فعالان در این حوزه با عشق، شور و نشاط، بهره گیری از تکنولوژی روز و ایده های نو و همچنین تزریق هنر و تفکر خلاق در حوزه‌ی اداری گام برمی‌دارند و روحشان با ایستایی و سکون منافات دارد.

فرا رسیدن این روز خجسته را بر طلایه داران تعامل ، صبر و ارتباطات سازنده تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند منان برای همه فعالان این عرصه به ویژه همکاران روابط عمومی شرکت بزرگ آب و فاضلاب مازندران آرزوی سلامتی ، سعادتمندی و سرافرازی دارم.

بهزاد برارزاده
تاریخ:
1403/02/26
تعداد بازدید:
114
منبع:
روابط عمومی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
تمامی حقوق این سایت برای شرکت آب و فاضلاب استان مازندران محفوظ می باشد
+ -
Powered by DorsaPortal