صفحه_اصلینقشه_سایتتماس_با_ماوروداعضاRSSEnglish
 
۱۳۹۸ شنبه ۲۶ مرداد
height=29px
مدیر امور آبفاشهری سوادکوه خبر داد:
height=29px

مدیر امور آبفاشهری سوادکوه خبر داد: اجرای 30 کیلومتر اصلاح خطوط انتقال و شبکه آبرسانی در شهرهای زیراب ، پل سفید و آلاشت

مدیر امور آب وفاضلاب شهری سوادکوه با اشاره به اقدامات انجام شده در سال گذشته گفت: به منظور افزایش توان تامین آب شرب مشترکین وکاهش هدررفت آب شرب از ابتدای سال 96تاکنون بیش از30 کیلومتر از خطوط انتقال و شبکه توزیع آبرسانی در شهرهای زیراب، پل سفید و آلاشت اصلاح شد.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس اسماعیلی افرا با اعلام خبر بالا افزود: در راستای ارتقای کیفی آب شرب، 24 باب مخازن موجود با ظرفیت  16655 متر مکعب و55 کیلومتر شبکه و خطوط انتقال آب شست و شو و449 آزمون میکروبی و10541موردکلرسنجی آب انجام شد.

وی با اشاره به تعویض 850 انشعاب آب فرسوده در این امور ادامه داد: دو حوضچه فشار شکن شبکه توزیع با ظرفیت50 مترمکعب به منظور تنظیم فشار آب شرب مشترکین شهرهای آلاشت و گلیان احداث شد.

مدیر امور آبفاشهری سوادکوه، احداث تصفیه خانه آب شرب دراسله به ظرفیت 120لیتردرثانیه و حفر یک حلقه چاه فلمن با آبدهی 5 لیتر در ثانیه در آلاشت همچنین برق رسانی و نصب دو دستگاه الکترو پمپ wkl 22.5کیلووات برای ایستگاه پمپاژ بین راهی هلی خامن را از جمله دیگر اقدامات انجام شده در سال گذشته عنوان کرد.

 مهندس اسماعیلی افرا با اشاره به بارندگی و وقوع سیل در ایام نوروز گفت: در دو مرحله بارندگی و وقوع سیل و رانش و ریزش زمین 5.5 کیلومتر از شبکه توزیع و خطوط انتقال و 17 نقطه ازشبکه توزیع شهر زیرآب و پل سفید دچار آسیب شد که با تلاش و همت کارکنان فنی این امور و اکیپ فنی ازشهرهای قائم شهرو بهشهر ترمیم انجام شد.

مدیر امور آبفاشهری سوادکوه، مهم ترین اقدامات انجام شده بعد از وقوع سیل را رفع 35 مورد شکستگی خط انتقال در اقطار 250 تا 400 میلی متر در محدوده کارسالار، کردآباد، دراسله و خط فلورد و تعویض شبکه درعالیکلا بالازیرآب و چندین نطقه به طول 1500 متر و استلک و امیر ده (پل سفید) به طول800متر و 45 فقره تعویض انشعاب عنوان کرد.

مهندس اسماعیلی افرا، به مهم ترین اقدام پدافندی که از ابتدای سال 97 انجام شد اشاره کرد و افزود: مهندسی مجدد یک حلقه چاه در شهرک آزادمهر، تعویض خط انتقال آن با سایز 225 میلی متربه طول 300مترانجام شد.

وی ادامه داد: با راه اندازی ایستگاه پمپاژ و نصب الکتروپمپ های افقی و تابلو راه انداز اینورتر و آبدهی 30لیتر بر ثانیه به مشترکین شهر پل سفید و شهرک آزاد مهر مانع قطع آب شرب در جریان سیل شدیم.

مدیر امور آبفاشهری سوادکوه، با اشاره به آماده سازی  چاه شماره 4زیراب با نصب دستگاه کلریناتورگفت: برای آمادگی در شرایط اضطراری، مهندسی مجدد چاه شماره 5زیراب و آماده سازی ایستگاه پمپاژ انجام شد.

گفتنی است امور آب وفاضلاب شهری سوادکوه دارای 16700واحد مشترک می باشد.


روابط عمومی شرکت
خبر
تعداد بازدید : 34 1398/02/18

height=6px
height=6px
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
/
تعداد بازدیدکنندگان امروز 879 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 190 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 1914658 تعداد کاربران بر خط 2 تعداد کاربران لاگین بر خط 107
/
1398/05/26 :تاریخ آخرین بروزرسانی
دستورالعمل بروز رسانی : پرتال شرکت به صورت روزانه و با ارسال اخبار بروز می باشد، اما در صورت بروز هرگونه مشکل و نیاز به قطع شدن سایت جهت رفع مشکل و بروزرسانی، در این قسمت به اطلاع خواهد رسید
Copyright © 2011. abfa-mazandaran.ir. All rights reservedسال رونق تولیداستفاده از مطالب سایت با ذکر منبع مجاز می باشد
Powered by DorsaPortal